Hamam Kahve Peeling


Hamam Kahve Peeling 

Peeling, cilt sorununun giderilmesi ve daha pürüzsüz bir cilt için kullanılan ciltteki ölü derileri temizleme işlemidir. Cildin daha pürüzsüz ve sağlıklı görünmesini sağlayan peeling için pek çok doğal yöntem uygulanmaktadır. En yaygın yöntemlerden biri de kahve peelingidir.

Hamam Kahve Peeling

Kahve Peelingi Nasıl Yapılır?

Kahve peelingi, uygun büyüklükteki kahve taneciklerinin cilt yüzeyinde deformasyona sebep olmayacak şekilde belirli baskılarla uygulanarak cilt üzerindeki ölü tabakanın sıyrılması işlemidir. Masaja başlamadan önce, cilt temizlenir ve kir olmayacak şekilde durulanır. Parmak uçları ile uygulanacak kahve özlü peeling kremi yavaş yavaş cilt yüzeyine yaydırılır. Terapistlerimiz, cilt üzerindeki ölü tabakanın giderilmesi, cilt üzerinden arındırılması için peeling masajını uygular.

Peeling işlemi uygulandıktan sonra açık olan gözeneklerin dışarıya karşı hassas olmalarından kaynaklı olarak cilt yüzeyine bir nemlendirici uygulanır.

Kahve Peelinginin Faydaları Nelerdir?

Kahve cilt yenileyici özelliğiyle selülitlerden arınarak, ciltteki portakal görünümünün yok olmasını sağlar. Kahve peelingi uygulanırken yüz ve diğer bölgelerde kan akışı da arttığı için vücuttaki şişlik veya morlukların da hızlıca iyileşmesini sağlar. Dolayısıyla kahve peeling masajı cilt bakımı için oldukça etkili bir yöntemdir.

Taylandlı terapistlerden dinlendirici kahve peeling masajı ile sıkılaşmış ve yenilenmiş bir cilt için hemen merkezimizden randevu alın.

 
Bursa Palas Hotel
Tahtakale Mahallesi, 20. Okul Sk. No:9,
Osmangazi/Bursa

info@dreamsutspa.com